Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Ето я и моята историйка...

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
~mistery~
Admin
~mistery~


Брой мнения : 755
Age : 30
Registration date : 30.01.2007

Ето я и моята историйка... Empty
ПисанеЗаглавие: Ето я и моята историйка...   Ето я и моята историйка... Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 8:36 pm

Хе, това е дълга история...
Като бях на 8 rabbit ми взеха ХП и Филосовския камък, ХП и Стаята на Тайните и ХП и Затворникът от Азкабан. Започнах да чета първата книга, ама щото тогава четях по-бавно, може би, и докато стигна интересното, аз се отказах да я чета. Обаче като станах 5 клас си казах ''Абе що не взема да чета малко?'' И такааааааааа, започнах да чета и прочетох първата книга за 2 дни, започнах втората, след това третата. Препрочетох няколко пъти и трите книги докато излезе ХП и Огененият бокал. Свърших я, после пак отначало: препрочитам от първата до четвъртата. Редовно следях по книжарниците за ХП и Орденът на Феникса, а през това време препрочитах отново, и отново другите книги, които имах. И най-накрая когато излезе и петата, бях на седмото небе от щастие, че има по-дебела книжка в ХП. Като я свърших, пак препрочетох няколко пъти всички части. С огромно нетърпение очаквах да излезе и шестата част, може би една от тези, с дълбок подтекст, както и да е, прочетох я, после пак я прочетох, първо неможех да повярвам, че Дъмбълдор е мъртъв, но като препрочетох още два - три пъти от първата до шестата книга, разбрах колко съм пристрастена, или по-точно вманиачена. Лягам си с Хари, ставам с Хари. Понеже от скоро имам нет, съм много щастлива, че има и много други като мен, които не ме мислят за...ненормална , че чета ХП. Това е най-най-най-най-страхотната книга! Обичам я! Няма да е зле да има повече от седем части за ХП!
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Ето я и моята историйка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето я и моята историйка...   Ето я и моята историйка... Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 8:45 pm

На мен ми подариха Хари Потър и Философския камък за Нова година преди многооо години...първоначално не харесвах книгата,в смисъл-какво толкова специално можеше да има в някаква си книжка ,която да превузнася цял свят..но след като я прочетох-вече разбрах-това е най-стархотната книга на света!
Върнете се в началото Go down
JAN BIBIJAN4
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 1
Age : 110
Localisation : Някъде наоколо.
Registration date : 02.02.2007

Ето я и моята историйка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето я и моята историйка...   Ето я и моята историйка... Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 7:53 pm

При мене си стана съвсем естествено. Като се роди брат ми, HARRY - на български Харалампи, почна да троши всичко, до което се докосва. Тогава мама му измисли това име и почна да го изписва тъка на английски (защото си имаше планове за него), а когато, след като проходи, напипа всички чинии в къщи и ги потроши, мама му добави POTTER. Понеже беше голяма беля, аз много го харесвах. Даваше вид, че е добричък, но останехме ли сами, почвахме с щуротиите. Мама като се прибереше вечер само викаше - Лелее, ще ви убия, бе. И от там излезе гадния слух, че Хари ще го убият тази година. Това са глупости. Знаете ги майките. И все ставаше така, че Хари, като погледне кротичко иззад очилцата и мама решаваше, че аз съм направил всички бели и ме наказваше. Ама, аз нали съм си по-тъпия, не ми правеше впечатление. Ей така си растяхме двамата и станахме големи приятели. После Хари стана звезда и се прочу. Ама аз още си го обичам. Гаджето му нещо не ме харесва, ама ще свикне.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Ето я и моята историйка... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Ето я и моята историйка...   Ето я и моята историйка... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Ето я и моята историйка...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Потребителска зона :: Как станахте ХП фенове-
Идете на: