Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Дуели!!!!!!!!!!!

Go down 
АвторСъобщение
Lady
Admin

Брой мнения : 576
Registration date : 31.01.2007

ПисанеЗаглавие: Дуели!!!!!!!!!!!   Вто Фев 20, 2007 3:28 pm

Тааакаа..обявявам тема за дуелите!Тук можете да отправите предизвикателство към някого и ако той приеме,ще може да се дуелирате в посочения период от време!След изтичане на срока ще обявя победителя от дуела!Ще има 3 кръга от магическите дуели,като вашите умения ще се оценяват по десетобалната система от мен...героят с най-много точки от 1 кръг ще се съзтезава с този с най-малко точки във 2 кръг!После ще има отпаднали..ако имате въпроси-пишете ми ЛС и ли пуснете мнение в Тази тема!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
Lady
Admin

Брой мнения : 576
Registration date : 31.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Дуели!!!!!!!!!!!   Нед Мар 04, 2007 12:51 pm

така..понеже получих въпроси за това,как всъщност се провеждат дуелите реших да напиша кратко обяснение!Така..2 души се предизвикват на дуел,единият пуска темата,имат право всеки на по 5 поста,като в тях се дуелират всъщност създадените им герои!Желателно е постовете да бъдат максималко дълги и описателни-описвеате ситуация,причини,мисли,чувства,действия-както на вашият,така и на протиВниковият герой!Описвате какви действия предприемата и как се отразяват те..нямате право да убивате някой от героите или да заявявате,че сте победили!Победителят от дуела ще посоча аз,въз основа на представянето му,подхода му,а от посответе и отношението към протичника ще си проличат и важни качества за всеки дуелист!Късмет на всички!
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя

Дуели!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Свободна зона :: Съобщения от екипът на форума-
Идете на: