Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вечер в кулата на Грифиндор

Go down 
+2
Lady
chiqui
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next
АвторСъобщение
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 2:47 pm

Aми Фред и Джордж ми писаха и казаха, че с голяммо удоволствие ще ни пратят подръчния материал, както и ни подкрепят напълно за това, което смятаме да зсвършим. Също казаха, че съжалявали, че не са се сетили те по рано Smile
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 3:23 pm

хахах,с тяхна помощ ще ги направим на пух и прах!Wink
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 7:53 pm

Ох, вече не ме свърта на едно място. Тоя Ууд няма ли най-сетне да свика отбора, за да почнем тренировки. А днес мина много добре при Флитуик. успах да направя призоваващата магия. Оле, колко е полезна, Акцио книга Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 8:19 pm

хаха,особено,когато те мързи,нали?..акцио домшната на Хърмаяни...Laughing
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 8:24 pm

Така и така Хърмаяни ще даде и на мен, я да си ги сверя и аз
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 8:51 pm

хаха вие сте си добре не трябва да карате час с Панси Паркинсън и тя да провали всичко с нахалството си...как ми се иска да я хвана и после ...но не ми се отдава случай беэ да броим че я спънах Twisted Evil пада и се!
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 9:03 pm

а става ли админа (water lily) да махне една тема дето пуснах че стана доста тъпа? Намира се в all и се каэва основател на дом в Хогуардс.pls махни я
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 9:12 pm

hrisito93 написа:
хаха вие сте си добре не трябва да карате час с Панси Паркинсън и тя да провали всичко с нахалството си...как ми се иска да я хвана и после ...но не ми се отдава случай беэ да броим че я спънах Twisted Evil пада и се!

Що не пробваш да и пуснеш нещо в отварата, докато Снейп не гледа
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 9:18 pm

невъэможно! Пък и Панси ще иэкара скоро дори и Хърмаяни от релси малко остава... а след като стане Панси няма да проговори повече эащото Хърмито ще си е свършила работата Very Happy
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeВто Фев 27, 2007 9:35 pm

hrisito93 написа:
а става ли админа (water lily) да махне една тема дето пуснах че стана доста тъпа? Намира се в all и се каэва основател на дом в Хогуардс.pls махни я

ок,няма проблем!
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 6:40 pm

Evil or Very Mad Този Снейп е отвратителен! Имам чувството, че ме мрази, а не знам защо scratch ? Днес направи така, че Краб да разлее котела ми с отварата, за която се бях мъчила толкова време и беше станала страхотна. Но... и пак ми писа слаб Evil or Very Mad ! Трябва и на него да спретна някой номер Twisted Evil А при вас как мина?
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 6:47 pm

эле.Рита Скиитър се навърташе наоколо с гадното си самопишещо перо и написа материал дето ще стигне эа 1 година напред.Е,всичко дето написа естествено си бе подла лъжа но кой от читателите гледа!!!!!!!! Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 6:58 pm

Относно твоят проблем, трябва да говорим с Хърмаяни, тя с удоволствие ще ни помогне Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:08 pm

дааа имаш право Twisted Evil .Е да отида ли до кухнята да вэема бирен шейк? Каквито са мили теэи домашни духчета...но да млъквам че ако Хърмаяни ме чуе става лошо.И беэ това ми е бясна че не се включих в СМРАД
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:12 pm

Хахахахахах, и теб ли се опита да направи член? Впрочем и мен, ама добре, че Хари беше наблизо, та ме измъкна от положението. Ако отиваш до кухнята би ли ми взела и от онези еклери дето ги имаше вчера на вечеря? Бяха много вкусни! Мляс! Laughing
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:28 pm

оооооох едва се оттървах от нашествието на домашните духчета.А да эаповядай еклер наистина са вкусни Very Happy .Эа малко да попадна на Макгонагъл в коридора-ааах как щеше да ме спипа ако не бях се скрила в тоалетната където пък попаднах на... Стенещата Миртъл която си спомняше славната смърт
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:40 pm

Очарована съм от жеста! През какви премеждия си преминала за моя еклер! Ох, а тая Мирътл си мисля, че трябва да я изгонят от замъка или да си стои само в своята тоалетна. Вчера например влязоха в банята да се изкъпя, най-сетне, не знам какво им беше станало на всички, къпеха се като за последно, и събличам си се аз и да се потопа във ваната и тя изкача от чучура на ваната. Ужас! Изкара ми ангелите! Оф, аз ще се залавям за домашните, че съм ги занемарила малко. Имам за събота по Астронимия, а това на Снейп за Многоликовата отвара, не знам как ще успея. А имаме и по Трансфигурация. Ако пак закъсам, ще помоля Хърмаяни да ми даде нейното Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:53 pm

е ти поне можеш да препиш от Хърмито а аэ съм в немилост пред нея эарада историята с ъс СМРАД.Е приятно учене Very Happy
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:58 pm

Оооооооо, то ученето не ми пречи да си приказвам с приятели. А за домашните, можеш да преписваш от мен, само не казвай на Хърми, че ти ги давам Wink
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 8:06 pm

няма проблем Wink .Эабравих да спомена че мярнах Доби и Уинки в кухнята.Доби иэпрати поэдрави до,,Хари Потър сър`` .Уинки пък эдравата се беше натряскала
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 8:22 pm

Oще не е преживяла това с господин Крауч и сина му Sad Горката. А на Хари ще предам поздравите, защото ей сега отивам на тренировка. Уид най-сетне събра отбора cheers


Последната промяна е направена от на Пет Мар 02, 2007 2:31 pm; мнението е било променяно общо 1 път
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 8:25 pm

е,приятна тренировка (не энам доколко ще е приятна в тоя дъжд) Cool
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 2:12 pm

мухахаха..така ми е омръзнало от това училищеееее...пак Пийвс...мисля,че е време да говоря с Кървавия барон..ама..май ме е страх....Evil or Very Mad
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 7:37 pm

Хей, здравейте! ОХ! Няма нищо сериозно, просто вчера Ууд ни накара да тренираме до късно, пак неговата мания, че трябва да бием на всяка цена Слидерин, и към 12h всички бяхме като парцали и някой от биячите, не можах да видя кой, ме цапна по гърба. При вас как мина днес, защото при мен беше много добре, не видях Снейп цял ден lol! , и професор Макгонагъл ми писа на домашното Отличен
А за Пийвс, мисля, че дните в Хогуортс са преброени. Днес видях Кървавия барон, който спореше с Тлъстия монах точно за него. Та Барона беше доста ядосан на Пийвс. Но си мисля, че той може да е полезен за "онова" дето готвим на Вие- се-сещате-кой Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 9:52 am

Мисля,че имаме нови попълнения в дом Грифиндор!Добре дошли и честито!

аа,някой е седнал в креслото ми до огъняяяяя...ааа,няма да се разберем така.. Twisted Evil

Laughing Laughing Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 2 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вечер в кулата на Грифиндор
Върнете се в началото 
Страница 2 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3  Next

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Хари Потър :: Кулата на Грифиндор-
Идете на: