Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър

ИндексКалендарВъпроси/ОтговориТърсенеРегистрирайте сеПотребителиПотребителски групиВход

Share | 

Лорд Волдемор

Go down 
АвторСъобщение
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор

Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

ПисанеЗаглавие: Лорд Волдемор   Чет Фев 22, 2007 8:47 pm

Понеже видях, че никой не е правил тема за Волдемор - един от най-важните персонажи в книгата, реших, че е крайно време да се погрижаVery Happy .
Та какво мислите за него?
Образец на абсолютното зло ли е, или има нещо добро в него?
Бихте ли станал негов последовател?
И последно - ако бяхте на негово място , какво щяхте да правите и какво щяхте да промените?Дали бихте се поправили и повярвали в доброто или ще продължите да вършите злодействаSmile ?
Сега и моето мнение:
Аз лично никога не бих станала смъртожадна и мисля, че няма нищо добро в него.Той си е роден зълTwisted Evil и такъв ще си умре.Ако бях на негово място, просто за мен вече би било прекалено късно да се поправя и да можех.

^PetI^
Отличник
Отличник

Брой мнения : 57
Registration date : 07.02.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Пет Фев 23, 2007 10:28 pm

Според мен Волдемор някога е бил добър, но пъд въздействие на някого или нещо е станал лош. Аз не бих го последвала, но мисля че ако Хари успее да му намери доброто може Волдемор да стане добър
Върнете се в началото Go down
Вижте профила на потребителя
vikoch
Професор
Професор

Брой мнения : 204

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Съб Фев 24, 2007 12:03 am

Ви според мен няма нищо добро в него,защото той още от както се родил съдбата е против него и той става зъл.Още в сиропиталището преди да знае за Хогуортс и тея работи той използва магия за да измъчва децата и т.н.Аз не бих станал смъртожаден,защото това си е чисто робство.Може да харесвам какво прави ВД,но да ходя и да му изпълнявам заповедите,а той да ме измъчва и за награда просто да не ме измъчва просто няма да ми е на оферта.А като се поставя на негово място сигурно ще продължа да злодействам,защото още от на него му е било доста лошо детството и така.
~mistery~
Admin

Брой мнения : 755
Registration date : 30.01.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Съб Фев 24, 2007 12:39 am

Абе дето се казва, зъл е от корена на двеста и шестия си косъм! Все пак да не забравяме, че е потомък на самия Салазар Слидерин-зъл също. А и както каза vikoch, наистина още от малък, съдбата се обръща срещу него.
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор

Брой мнения : 180

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Съб Фев 24, 2007 8:28 pm

Да, той никога не е бил добър...Честно казано, преди да прочета шестата книга аз се чудех, чудех се дали някога е бил добър и ако е бил такъв, защо е станал лош.Дали заради предателство, дали заради жена или... и аз не знам.
Но е факт , че се е родил зъл и даже още от пеленаче си е бил такъв - в книгата се казва, че даже почти не е плакал като бебе.

chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори

Брой мнения : 584
Registration date : 06.02.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Нед Фев 25, 2007 8:23 pm

Според мен Волдемор е просто с наранена душа, без семейство и хора, които да го обичат. И все пак не бих станала негова страна, но от друго място погледнато, Волдемор прави всичко това, за да могат и другите да се чувстват като него, убивайки техните любими хора, и това може би прави до някъде разбираеми нещата, които върши. Но поглеждайки през неговите очи ще мога да разбера, какво наистина го е подтикнало да върши тези злодеяния, защото нищо не е без причина, и все пак щях да се боря да престана да бъда злият Лорд Волдемор и да разпусна Черния орден или не, ще го оставя, но ще върши само добрини

Pretty L@dy
Професор
Професор

Брой мнения : 143
Registration date : 02.02.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Нед Мар 04, 2007 4:32 pm

Волдемор е наистина много зъл, но може би преди е бил добър. Детството му е било много нещастно, безрадостно и тъжно и най-вероятно, заради собствената си нещастност у него се е пробудило чувството, че иска да прави другите хора нещастни, за да отмъсти за своите мъки.
Колкото до това дали бих станала смъртожадна, определено за нищо на света няма да го направя. Не бих искала да изтезавам хората и да ги убивам, пък и да слугуваш на Волди - това си е доживотно робство!
Ако бях на негово място щях да се опитам да стана добра, но ако това вече е невъзможно, поне ще се пробвам да се откажа от злите дела или поне от убийствата на невинни!
Вижте профила на потребителя http://www.sonia1994.dir.bg
Lu
Отличник
Отличник

Брой мнения : 75
Registration date : 24.03.2007

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Чет Апр 19, 2007 11:27 am

Салазар Слидерин не е бил зъл. Просто е имал различни разбирания от останалите(и от общите обществени нагласи). Томи, от друга страна... Еми той е точно лошия персонаж, който завързва интригата в творбата, какво друго да кажа.... Very Happy
Вижте профила на потребителя http://www.myspace.com/somebody_anybody
Felina
Отличник
Отличник

Брой мнения : 100

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   Пон Апр 23, 2007 4:31 am

Никога не е бил добър и няма да бъде, на него още от раждането му липсва способността да бъде добър. Някои бебета се раждат с осакатени тела. Том се е родил с осакатена душа. Мисля си, че даже и да го бяха обичали, пак щеше да е зъл, това си му е вроден порок. Нещастен луд.
Sponsored content

ПисанеЗаглавие: Re: Лорд Волдемор   

Лорд Волдемор
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Книгите :: All-
Идете на: