Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Препятстивията..

Go down 
+2
Felina
Lady
6 posters
АвторСъобщение
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 3:27 pm

Не мисите ли,че бяха прекалено лесни..и някак си нагласени?Какво съвпадение,че Хари умее да лети,че Хърмаяни слуша в час по билкология..то това изобщо не бяха пречки,които да попречат на някого да открадне камъка..това просто бяха..ИЗПИТАНИЯ..а защо трябва да има изпитания,когато искаш НИКОЙ да не се добре до нещо?защо изобщо трябва някой да може да стигне до камъка????не е ли прекалено нагласено?
Върнете се в началото Go down
Felina
Отличник
Отличник
Felina


Брой мнения : 100
Registration date : 03.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 3:41 pm

Аз така и не престанах да се чудя защо беше необходима цялата тая работа, когато можеше Дъмбълдор да му метне един Фиделиус примерно и всички да спят спокойно...
Върнете се в началото Go down
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 8:10 pm

Ми да нагласено си беше.Просто няма смисъл да се слагат Вместо ДД да направи една магийка и да се приключи.
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:00 pm

Е, ама и вие сте едни, нали все някаси Хари трябваше да защити камъка на Фламел. Какво да се прави. Пък и не можеш да сплашиш малките читатели като представеш 11-годишни деца да се борят с смъртоносно препядствие като тези, през които мина Хари примерно в Тримагическия турнир или случката в Министерството
Върнете се в началото Go down
Felina
Отличник
Отличник
Felina


Брой мнения : 100
Registration date : 03.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:10 pm

Хех, аз съм съгласна. Иначе нямаше да има книга Very Happy Обаче както сме свикнали да вземаме цялата история на сериозно и да я разглеждаме под микроскоп... трябва да се признае, че в контекста на по-късните книги тая работа с препятствията изглежда адски несериозна.
И все пак.
Джо Роулинг беше намекнала веднъж, че в първата книга се крие ключът към финалната развръзка. Дали пък препятствията нямат някакъв по-дълбок смисъл, който да ни убягва?...
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:43 pm

съгласна съм с Felina че беэ препядствия нямаше да има книга,но мисля че Джоан Роулинг бе намекнала че ключа от эагадката е в 4 а не 1 част.Е въэможно е да се лъжа...
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:48 pm

Мисля, че всяка във всяка една книга се крие нещо, което по-късно излиза на яве и е съществено
Върнете се в началото Go down
~mistery~
Admin
~mistery~


Брой мнения : 755
Age : 30
Registration date : 30.01.2007

Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 8:21 pm

Кхъ, та нали те са ДЕЦА!
Няма значение какви са били изпитанията!
За деца на тяхната възраст това си беше доста...
А не мислите ли, че Хари, още през първата си година в Хогуортс се срещна лице в лице с Волдемор?Това малко ли е?
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Препятстивията.. Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Препятстивията..   Препятстивията.. Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Препятстивията..
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Книгите :: Хари Потър и Философският камък-
Идете на: