Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Празниците...

Go down 
+4
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^
Pretty L@dy
chiqui
Lady
8 posters
АвторСъобщение
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 3:31 pm

Пускам такава тема,понеже днес е 1 март..и просто искам да знам отношението ви към празниците по принцип..Имате ли си любим празник?И кой е той-и защо?А какво мислите за традициите по празниците-например елха на Коледа,яйца на Великден,Мартеничи-на Баба Марта..има ли смисъл всичко това..или вече е станало комерсиално-имам предвид,че една мартеничка е 2лв.една елха-15..итн..примерно казвам..но все пак-това са си традиции..а вие как мислите?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 7:06 pm

Празниците са нещо страхотно! Традициите трябва да се спазват иначе се губи духът на празника. Представете си Коледа без подаръци, Великден без яйца. Ами то това не е празник, тов е едно нищи. А и не сме ние тез, които трябва да определяме как да се чества един празник, защото това са традиции от мнооооооого години! А това, че някои хора се опитват да разрушат тези традиици.... е, не мисля, че ще успеят. Винаги ще се намерят хора, които да си купят Коледна елха, колкото и да струва, защото какво е Коледа и без новогодишната елха със своите светлинки, гирлянди и топки, които отразяват пламъчетата от лампичките?
Едни от любимите ми българси празници са 1 март и Великден. Просто няма други като тях. Страхотно е да подариш матреница на приятел от сърце или да чукнеш с него едно Великденско яйце! Да видиш усмивките по лицата на хората, които са ти близки! Няма по-хубави моменти!
Върнете се в началото Go down
Pretty L@dy
Професор
Професор
Pretty L@dy


Брой мнения : 143
Age : 29
Registration date : 02.02.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 7:25 pm

Аз много обичам празниците и смятам, че е хубаво поне основните традициите да се спазват, защото така празникът става много по-истински. Моят любим празник....хм... много харесвам Коледа, Нова Година, също и Великден! Всички празници са хубави, стига да знаеш как да ги празнуваш!
Според мен ние - новото поколение трява да запазим традициите и обичаите, защото празникът без традиции не е празник! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^
Admin
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^


Брой мнения : 114
Age : 30
Registration date : 20.01.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 7:49 pm

Aз нямаше да си сложа мартеничка ако не беше майка да ме накара.
Обаче за Коледа и Великден всички традиции трябва да се спазват!!!
Върнете се в началото Go down
https://hpbg.bulgarianforum.net
AGENTA
Професор
Професор
AGENTA


Брой мнения : 161
Age : 33
Localisation : 4ти километър
Registration date : 03.02.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeПет Мар 02, 2007 9:00 pm

Честит имен ден Цвет,да си жива и здрава и да живееш в сапунка,ама не прекалено драматична Cool
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.forumup.com/
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 9:44 am

AGENTA написа:
Честит имен ден Цвет,да си жива и здрава и да живееш в сапунка,ама не прекалено драматична Cool

хаха,мерсиии..ама до именния ми ден има..аааа..един месец... Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
Arch Enemy
Професор
Професор
Arch Enemy


Брой мнения : 231
Age : 32
Localisation : Далече някъде на север......
Registration date : 02.02.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 2:43 pm

При мене много си зависи от празника. Например Коледа - намразих го тоя празник, защото всеки път съм с роднините си. Които не ги трая. Но Нова година...ей тогава съм с френдчета и си правим един велик запой cheers същото е на рождения ми ден. И това са лзбимите ми празници - защото съм с яки хора и никой не ми казва как да ги празнувам.
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
Dessito
Ученик
Ученик
Dessito


Брой мнения : 26
Age : 30
Registration date : 10.02.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 7:47 pm

Мисля че всеки един празник е специален по свое му!
Върнете се в началото Go down
http://www.feregner-forever.dir.bg
Harry
Ученик
Ученик



Брой мнения : 16
Registration date : 08.09.2007

Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 10:52 am

Кой не харесва празниците?Лично за мен любимият ми е Великден,когато цялото семейство е вкъщи и всички сеи помагаме с каквото можем.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Празниците... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Празниците...   Празниците... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Празниците...
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Свободна зона :: Свободно време-
Идете на: