Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Алатристе/Alatriste

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Алатристе/Alatriste Empty
ПисанеЗаглавие: Алатристе/Alatriste   Алатристе/Alatriste Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 3:09 pm

Алатристе/Alatriste 264231_orig

Алатристе/Alatriste

Жанр: Екшън, Трилър, Приключенски
Страна: САЩ, Испания
Режисьор: Агустин Диас Янес
Участват Виго Мортенсен, Едуардо Нориега, Елена Аная

Резюме:
Той не бе най-добродетелния сред мъжете, не бе и най-благоверния, но определено бе храбър.
Името му бе Диего Алатристе.

Така започва международният бестселър „Капитан Алатристе” на автора Артуро Перес-Реверте, а сега и
суперпродукция под сценария и режисурата на Агустин Диас Янес и екранното име „Алатристе”.

Историята ни връща в имперска Испания през XVII век, в периода между 1622 и 1643- режима на Филип IV,
предпоследния крал в Австрийския двор. Филип IV е слаб и лесно манипулируем монарх, подвластен на корумпирано
и интригантско обкръжение, под ръководството на влиятелния херцог Оливарес.

Упадъкът на империята е неизбежен, в обществото цари хаос. Луксът и изобилието в
кралския двор съществува заедно с мизерията и подтисничеството на обикновените хора, едни до други
стоят разточителни дворци и разнебитени колиби Имперската мощ на Испания клони към залез.


Някой гледал ли го? Ако да, кажете си мнението
Според мен фимла е страхотен и си заслужава ( пък и говорят на испански). Хм, все пак участва Виго Мортенсен Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Алатристе/Alatriste Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Алатристе/Alatriste   Алатристе/Alatriste Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 8:19 pm

Ми аз не съм го гледал,ма като видях резюмето май ше го изгледам.
Върнете се в началото Go down
 
Алатристе/Alatriste
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: За филмите :: Общо за филмите-
Идете на: