Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Дъмбълдор - жив или мъртъв?

Go down 
+2
JINNY_WEASLEY
Pretty L@dy
6 posters
АвторСъобщение
Pretty L@dy
Професор
Професор
Pretty L@dy


Брой мнения : 143
Age : 29
Registration date : 02.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 6:42 pm

Е, кажете мненията си... Мъртъв ли е Дъмбълдор или Роулинг ни е подготвила поредната изненада?
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 8:01 pm

Мисля, че е пределно ясно - Дъмбълдор е мъртъв.Това го каза и самата Роулинг.Освен това не виждам как би могъл да е жив - става въпрос все пак за проклятието Авада Кедавра Smile , нали само един е оцелявал от него, но при твърде необичайни обстоятелства.Пък и аз мисля, че той си е планирал смъртта.
Но ... не мисля, че трябва да го отписваме съвсем, той със сигурност е оставил някакви напътствия, следи за Хари, не ми се вярва да го е оставил съвсем беззащитен Rolling Eyes .
Върнете се в началото Go down
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeПон Фев 05, 2007 9:52 pm

Еми да мъртъв е,но със сигурност не е умраял напразно и е оставил някава следа.Пък и не се знае може да намери начин да се завърне под някаква форма.
Върнете се в началото Go down
Dessito
Ученик
Ученик
Dessito


Брой мнения : 26
Age : 30
Registration date : 10.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeСъб Фев 10, 2007 4:59 pm

Мисля че е умрял , но може би ще се завърне в книга 7!
Върнете се в началото Go down
http://www.feregner-forever.dir.bg
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeПон Фев 12, 2007 10:30 pm

За мен той е жив, защото аз още не съм го забравила, следователно не е мъртъв. Чак когато спра да мисля за него, което е малко вероятно, тъй като тий ми е един от любимите герои, тогава ще умре
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeЧет Фев 22, 2007 2:50 pm

chiqui написа:
За мен той е жив, защото аз още не съм го забравила, следователно не е мъртъв. Чак когато спра да мисля за него, което е малко вероятно, тъй като тий ми е един от любимите герои, тогава ще умре
Това е определено много идеалистическо и философски, но говорим за реалността Wink .А Роу каза наистина , че е мъртъв.А ако става въпрос за мислите ни, естествено, че винаги ще съществува в тях, поне в моите Smile.
Върнете се в началото Go down
Diggory_fen4e
Отличник
Отличник
Diggory_fen4e


Брой мнения : 119
Age : 30
Registration date : 23.02.2007

Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 12:02 am

Според мен ще се върне като дух,за да помага на Хари.
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Sponsored content





Дъмбълдор - жив или мъртъв? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Дъмбълдор - жив или мъртъв?   Дъмбълдор - жив или мъртъв? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Дъмбълдор - жив или мъртъв?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Книгите :: Хари Потър и Нечистокръвния Принц-
Идете на: