Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Безинтересна ли е вече

Go down 
+13
*:·•fairy girl:*:·•
.::К®Аs::.
Arch Enemy
chiqui
cukamoto
vikoch
JINNY_WEASLEY
~mistery~
Алекс
Pretty L@dy
sladyr4eto1993
Lady
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^
17 posters
АвторСъобщение
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^
Admin
^_LorD_oF_ThE_ForuM_^


Брой мнения : 114
Age : 30
Registration date : 20.01.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeВто Яну 30, 2007 12:06 am

Според вас безинтересна ли е вече тази книга като първа и може би малко забравена
Върнете се в началото Go down
https://hpbg.bulgarianforum.net
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeЧет Фев 01, 2007 8:23 pm

На мен първата книга продължава да си ми е интересна!В смисъл-тя постави началото на всичко,останалите книги просто я допълват!
Върнете се в началото Go down
sladyr4eto1993
Ученик
Ученик
sladyr4eto1993


Брой мнения : 8
Registration date : 02.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 8:58 pm

pqrvata kniga mi e mnogo interesna

Ако обичаш-пиши на латиница!
Върнете се в началото Go down
Pretty L@dy
Професор
Професор
Pretty L@dy


Брой мнения : 143
Age : 30
Registration date : 02.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПет Фев 02, 2007 10:32 pm

На мен все още ми е интересна, защото тя е началото и всички останали книги тръгват от нея! Rolling Eyes
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
Алекс
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 4
Registration date : 03.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 8:07 pm

Според мен,книгата(точна за тази)е най-интересна и така ще си остане!Помните ли,когато се опитахте да запомните колко кнута са една сикла и колко сикли са един галеон или пък колко са членовете на сем.Уизли?
Върнете се в началото Go down
~mistery~
Admin
~mistery~


Брой мнения : 755
Age : 30
Registration date : 30.01.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 8:31 pm

Не, не мисля, че е безинтересна. Както каза Water_lily, тя поставя началото на всичко. Все пак, в нея се разказва за нещастното детство на Хари и, в книга 1 е първото приключение на Хари, Рон и Хърмаяни.
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 10:08 pm

Определено не е безинтересна!Да, тя наистина поставя началото на всичко , а и най-невинната и слънчева в сравнение с другите, но това е нормално - все пак колкото повече пораства Хари, толкова по-трудно става за него, налага му се да оправдава все по-големи очаквания и тн.
Върнете се в началото Go down
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСъб Фев 03, 2007 10:16 pm

Не е безинтересна,но просто вече толкова пъти съм гледам филма и съм чел книгата,че не ми е чак толкова интересна.Иначе е супер.
Върнете се в началото Go down
cukamoto
Префект
Префект
cukamoto


Брой мнения : 44
Registration date : 03.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 11:03 pm

За тези които са внимавали по литература искам да кажа,че според мен това е завръзката. Дано не ставам банален но от тук тръгва всичко.
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПон Фев 12, 2007 10:17 pm

И аз не мисля, че е безинтересна. В нея се крият много неща, които са съществени за развитието на събитията
Върнете се в началото Go down
Arch Enemy
Професор
Професор
Arch Enemy


Брой мнения : 231
Age : 33
Localisation : Далече някъде на север......
Registration date : 02.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПон Фев 12, 2007 10:21 pm

Не че е безинтересна, ама след 11-тия път вече спрях да броя прочитанията..... Shocked
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
.::К®Аs::.
Професор
Професор
.::К®Аs::.


Брой мнения : 186
Age : 30
Localisation : Нясякъди (дет падни)
Registration date : 19.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСря Фев 21, 2007 9:17 pm

Не може да се сравнява с последните книги, но сигурно ще я препрочета още няколко пъти Wink
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeЧет Фев 22, 2007 10:37 pm

колкото и пъти да я препрочитам винаги ще ми е интересна
Върнете се в началото Go down
^PetI^
Отличник
Отличник
^PetI^


Брой мнения : 57
Age : 30
Registration date : 07.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 10:08 pm

Първата книга никога няма да е безинтересна
Върнете се в началото Go down
McGrady
Отличник
Отличник
McGrady


Брой мнения : 86
Age : 32
Registration date : 24.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 2:05 pm

Някой по-горе беше написал, че първа книга била завръзката ама май той не е внимавал по литература, защото първа книга е повече представяне на героите и техните характери и на целия магически свят. Според мен завръзката е в 3тата книга.Мога да кажа, че първата книга ми е по-интересна само от втората, но това не значи, че не харесвам и двете книги.
Върнете се в началото Go down
Diggory_fen4e
Отличник
Отличник
Diggory_fen4e


Брой мнения : 119
Age : 30
Registration date : 23.02.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 6:48 pm

Ами на мен вече не ми е толкова интересна. Първият път ми беше интересна,но след това вече,не. Може би малко само,но определено предпочитам 6,например.
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
Harry
Ученик
Ученик



Брой мнения : 16
Registration date : 08.09.2007

Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitimeСря Сеп 12, 2007 9:44 am

Колкото пъти чета книгите,толкова повече ми харесват.Никак не са ми омръзнали,а напротив даже на моменти книгите са по-хубави от филмите.Защото там всичко е описано,докато при филмите липсват доста неща.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Безинтересна ли е вече Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Безинтересна ли е вече   Безинтересна ли е вече Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Безинтересна ли е вече
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Книгите :: Хари Потър и Философският камък-
Идете на: