Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)

Go down 
+5
~mistery~
cukamoto
Lady
Arch Enemy
JINNY_WEASLEY
9 posters
АвторСъобщение
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 12:31 am

Значи все пак и аз да се представя Very Happy .Казвам се Теодора, на 18 години съм, от Варна.Излишно е да казва, че обожавам ХП и още от 7-ми клас досега съм му голяма фенка.
Питайте нещо по-конкретно , ако ви интересува Smile .
Върнете се в началото Go down
Arch Enemy
Професор
Професор
Arch Enemy


Брой мнения : 231
Age : 33
Localisation : Далече някъде на север......
Registration date : 02.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 10:02 am

Любима книга и автор, освен ХП?

Любима музика?

Хобита?
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 12:25 pm

Еми любими автори освен Роулинг(която не може да бъде изместена от първото мястоSmile) са най-вече Стивън Кинг (на когото най-любимата книга ми е "Живата факла" ) и Дан Браун - обожавам "Шифъра на Леонардо" и "Шестото Клеймо".За други сега не се сещам, но със сигурност има и ощеSmile.
Любима музика... от почти всичко по-малко - малко чалга, черно, техно, транс, поп, като най-много си падам по хаус-музиката.Нямам точно определени любими изпълнители и групи, а по-скоро любими песни.
А за хобитата - като по-малка четях много (ама наистина прекалено Very Happy ) книги, сега далеч не толкова, повечко обичам да седа пред компютъра, да се ровичкам в някой сайт или да играя на някаква игра.Също така обожавам купоните , срещите с приятели и да се мотая насам-натам Smile .
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 3:12 pm

здрасети!изглеждаш ми стархотен човек..та..какво да те питам...
1.Любим цвят?
2.Любим герой?
3.Вярваш ли в любовта?
Върнете се в началото Go down
cukamoto
Префект
Префект
cukamoto


Брой мнения : 44
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 4:19 pm

как мислиш трифонзарезан или св Валентин I love you
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 9:46 pm

water_lily написа:
изглеждаш ми стархотен човек
Мерси, мерси Smile .Не бих могла обаче да се похваля, че съм много нормален човек Very Happy .
Както и да е.Любим цвят, еми няколко са:червено, златисто, черно.Червеното ми е най-любимо, ама кърваво червено (не знам дали е една дума или две отделни, както съм го написалаSmile).
Любим герой... ако имаш предвид от ХП, няколко са.Хари няма как да го спомена, но май звучи доста изтърканоSmile, освен него Сириус и Белатрикс.Ако трябва да избирам... май Сириус.
Май не вярвам много-много в любовта.Е, поне от това, което съм преживяла, няма причина да започна да вярвам Very Happy .Е, кой знае... може и да си променя мнението.
А ако трябва да избирам между Св. Валентин и Трифон Зарезан, май второто.Нямам повод да празнувам Св. Валентин в момента, а пък Трифон Зарезан винаги мога да го отбележа както подобава Laughing, независимо дали съм влюбена.
Върнете се в началото Go down
~mistery~
Admin
~mistery~


Брой мнения : 755
Age : 30
Registration date : 30.01.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 9:55 pm

Мила, аз също не съм нормална. Да си основем клуб?

Кое е най-важното нещо в живота ти?
Понякога чувствала ли си се сама?
Предавали ли са те?А ти някого?
Без какво не можеш?
А без какво можеш?
Пристрастена ли си към нещо?
Чела ли си нещо на Йожен Сю?Ако да, какво мислиш за романите му
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСря Фев 14, 2007 11:37 pm

girl написа:
Да си основем клуб?
С удоволствиеSmile.
Та тези въпроси, които ми задаваш, ме карат малко да се замисля, което не е много полезно за мен Very Happy , но естествено ще ти отговоря.
Най-важното нещо в живота ми...., хм, често съм се замисляла над този въпрос честно казано и май стигнах до извода, че за мен ще е най-важно да опитам всичко каквото мога от живота и да му се насладя докрай.Все пак веднъж живеемSmile.Искам да направя колкото се може повече неща, да ходя на колкото се може повече места, да преживея колкото се може повече различни неща, емоции, изобщо... нищо не искам да изпускам.Това предполага и много динамичен животSmile и практически това е , което най-много искам, а не дните ми да бъдат безлични и едни и същи, защото това би било загубен живот
Често съм се чувствала сама, особено като бях по-малка и нямах много приятели и май съм свикнала донякъдеSmile.Е, сега е много по-различно, макар, че понякога пак се чувствам сама, дори и да съм с приятели (надявам се , че разбираш какво точно искам да кажаSmile).Зависи доколко близки са ми те.
Предавали са ме много пъти, но вече като че ли не ми пука особено.Последния път беше това лято, когато най-добрата ми приятелка ме предаде , но странното е, че не се почувствах наранена.Скарах се с нея много жестоко и се отървах от нея веднъж завинаги, но се почувствах по-добре.По-свободна.Сякаш бях спасена от смъртоносна отрова - нещо такова беше чувствотоVery Happy .
Не съм предавала никого (доколкото си спомнямWink), поне не сериозно.Е, говорела съм зад гърба на мои приятелки, което не е много етично, но нищо сериозно, само дреболииSmile.
Без какво не мога... еее , тук вече ме заби!Не знам... Laughing.Не се сещам в момента.Уф, айде да продължа утре с отговорите, че сега много ми се спи и не мога да мисля... Sleep
Върнете се в началото Go down
Arch Enemy
Професор
Професор
Arch Enemy


Брой мнения : 231
Age : 33
Localisation : Далече някъде на север......
Registration date : 02.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 10:38 am

Желаеш ли известност, слава, пари и фенове или предпочиташ спокоен живот?
Върнете се в началото Go down
http://imladris.niceboard.com
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 1:29 pm

Е, мислих, мислих без какво не мога и май измислих , че не мога без купони и силна музика Laughing.Не се шегувамSmile, без тези неща живота ми ще е много скучен, а скуката е нещо, което не понасям.А също така не мога и без храна, вода и въздух Laughing , само добавям.
А без какво мога... мога без приятели, които не са ми истински приятели.Вече съм на максимата: по-добре сама , отколкото с лицемерни хора около мен.Вече подбирам много внимателно най-близките си приятели.
Пристрастена съм най-вече към Хари Потър Very Happy .Наистина, това ми е най-голямаа страст.Друго... хм, може би хаус-музиката, а и съм доста суетна и съм пристрастена към козметиката, парфюмите, гримовете и прочиеSmile.
Не съм чела нищо на Йожен Сю, дори не знам точно за какво пише, но ще се радвам, ако ми дадеш някаква представа Smile .
Колкото до известността, славата, парите , феновете, еми естествено, че желая пари, то кой не желае Very Happy .Искам да съм известна и да имам фенове, но не като някакво лице от шоубизнеса - певица, актриса, модел, ами по-някакъв друг начин.Винаги съм искала да работя в сферата на науката, да открия нещо, да докажа нещо, да бъда призната пред света и така да стана популярна.
Върнете се в началото Go down
kotkaa
Префект
Префект
kotkaa


Брой мнения : 49
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeЧет Фев 15, 2007 3:43 pm

girl написа:
Мила, аз също не съм нормална. Да си основем клуб?

Кое е най-важното нещо в живота ти?
Понякога чувствала ли си се сама?
Предавали ли са те?А ти някого?
Без какво не можеш?
А без какво можеш?
Пристрастена ли си към нещо?
Чела ли си нещо на Йожен Сю?Ако да, какво мислиш за романите му
Личи ти а и аз съм тъй даже съм секретарка на шефа на лудницата!
Хм имаш ли братя?
Кой ти е любимито цвете?
Какво мислиш за смърта?
Ами за себе си?
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПет Фев 16, 2007 9:23 pm

Не, нямам братя, имам по-малка сестра (тя е един голям кошмар!) Laughing .
Любимото ми цвете... хм, май роза или орхидея.По-скоро орхидеяSmile.
Смъртта е нормален завършек на човешкото битие и не бих казала, че я възприемам като нещо много страшноSmile.Всяко нещо трябва да си има начало и край и при човешкия живот това естествено е смъртта.Няма смисъл да се страхуваме от нея, но така или иначе го правим Very Happy - това е нещо съвсем нормално, макар и необратимо.
За себе си мисля много неща, добри и лоши, но айде, ще започна с добритеSmile - умна съм, красива, темпераментна, амбициозна(брей, че съм скромна Laughing ), суетна (в границите на нормалното), имам самочувствие(пак в границите на нормалното).А лошите ми черти - понякога съм доста притеснителна, честичко мързеливаSmile, ужасно нетактична, недипломатична и много избухлива.Е, само за това се сещам в момента.
Върнете се в началото Go down
Pretty L@dy
Професор
Професор
Pretty L@dy


Брой мнения : 143
Age : 30
Registration date : 02.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 9:47 pm

1.Коя е най-голяма ти мечта?
2.Ходила ли си в чужбина?Къде?
3.Имаш ли идол? Ако да, кой е?
Върнете се в началото Go down
http://www.sonia1994.dir.bg
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 10:42 pm

1.Най-голямата ми мечта е да си изживея живота по колкото се може по пълноценен начин, да направя колкото се може повече неща.
2.Да, ходих в Германия преди 2 години за 2 седмициSmile .Беше супер, не че разбирах много немскияVery Happy .
3.Амии, хмм, малко трудно да се каже.Май не като цяло.Сама за себе си съм идолLaughing .Не, базикам се, до някаква степен Волтер ми е идол.
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeСъб Фев 24, 2007 11:10 am

хах,Джини-обожавам дългите ти,обстоятелствени отговори!
такамм...
1.Обичаш ли да мечтаеш?Каква е мечтата ти в момента?
2.Опиши се с 3 съществителни,3 глагола и 3 прилагетелни...
4.Ако някой твой познат не те покани на РД,ти какво би казала...?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 1:39 pm

Здравей! Имам един въпрсо, на който не мога да си дам отговор: защо никът ти е Jinny_Weasley, a те разпределиха в Слидерин?
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 8:24 pm

water_lily написа:
хах,Джини-обожавам дългите ти,обстоятелствени отговори!
такамм...
1.Обичаш ли да мечтаеш?Каква е мечтата ти в момента?
2.Опиши се с 3 съществителни,3 глагола и 3 прилагетелни...
4.Ако някой твой познат не те покани на РД,ти какво би казала...?
Мерси, мерси Цвет... аз съм си доста обстоятелствена понякогаSmile.
1.Обожавам да мечтая, обаче не отвлечени, нереални неща, като например да стана фея Laughing , ами съвсем реални неща.Неща, които мога да постигна, макар и да изискват много труд.Именно в това им е чара на мечтите според мен - да направиш всичко възможно, за ги да постигнеш, понеже мисля, че няма лесни мечти Very Happy .Иначе съвсем нереалните неща ги отбягвам - не си струва много-много да копнея за тях, защото няма перспектива.Та, значи аз бях казала горе-долу каква е моята мечта - съзнавам, че живея веднъж и искам да опитам от живота възможно най-много.Искам да се реализирам по всякакъв начин, да работя само това , което аз искам , а не което нуждата ми налага и хората да ме признаят.Искам и много да пътувам, да видя възможно най-много от света и да се забавлявам.
2.Оуууу.... сега ме хвърли в размисъл Laughing .Хммм, 3 съществителниии... може би инат, реалист, динамит Laughing .3 глагола - удрям, споря, крещя.3 прилагателни - красива, амбициозна, темпераментна.Мисля, че те красноречиво изразяват донякъде личността ми Very Happy .
3.Ако не ме покани, понеже се ядосвам лесно, ще го приема като обида и аз естествено няма да го поканя.Ососбено ако ми е по-близък познат Rolling Eyes .
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 8:28 pm

chiqui написа:
Здравей! Имам един въпрсо, на който не мога да си дам отговор: защо никът ти е Jinny_Weasley, a те разпределиха в Слидерин?
Джини ми е една от любимите героини, но това не ми пречи същността ми да е по-слидеринска.Това отговаря ли на въпроса ти Wink ?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 3:41 pm

JINNY_WEASLEY написа:
chiqui написа:
Здравей! Имам един въпрсо, на който не мога да си дам отговор: защо никът ти е Jinny_Weasley, a те разпределиха в Слидерин?
Джини ми е една от любимите героини, но това не ми пречи същността ми да е по-слидеринска.Това отговаря ли на въпроса ти Wink ?

Може да се каже, че да Wink
Върнете се в началото Go down
Felina
Отличник
Отличник
Felina


Брой мнения : 100
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 4:09 pm

Каква е представата ти за един абсолютно перфектен ден?
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeПон Фев 26, 2007 9:14 pm

Felina написа:
Каква е представата ти за един абсолютно перфектен ден?
Ами първо на първо не обичам скуката, един идеално прекаран ден трябва задължително да е без неяSmile.Да е максимално натоварен, но само с хубави неша като срещи с приятели, излизания насам-натам, запознанства с други, изобщо много динамичен.За препочитане да е летен денSmile, защото фактически само за този сезон живея, а и също да завърши в някоя яка дискотека, от която да се върна чак на сутринта.Не искам много, нали Laughing ?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 2:19 pm

Как оценяваш модерното авангардно черно-бяло исландско кино?
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 4:33 pm

chiqui написа:
Как оценяваш модерното авангардно черно-бяло исландско кино?

А?Извинявай, но не знам за какво ми говориш Laughing .Не съм гледала подобно нещо или не си спомням или ако съм гледала, не съм знаела точно какво е Rolling Eyes .
Прости невежеството Laughing
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 4:37 pm

JINNY_WEASLEY написа:
chiqui написа:
Как оценяваш модерното авангардно черно-бяло исландско кино?

А?Извинявай, но не знам за какво ми говориш Laughing .Не съм гледала подобно нещо или не си спомням или ако съм гледала, не съм знаела точно какво е Rolling Eyes .
Прости невежеството Laughing

Laughing Спок, това не е нищо, само за заблуда е. Сетих се за него от един тест, дето го правих преди времеLaughing А сега сериозно, някой въпрос:
Има ли нещо в миналото, за което да съжаляваш и ако имаш възможността би ли върнала времето назад, за да го поправиш?
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitimeВто Мар 06, 2007 5:04 pm

chiqui написа:
JINNY_WEASLEY написа:
chiqui написа:
Как оценяваш модерното авангардно черно-бяло исландско кино?

А?Извинявай, но не знам за какво ми говориш Laughing .Не съм гледала подобно нещо или не си спомням или ако съм гледала, не съм знаела точно какво е Rolling Eyes .
Прости невежеството Laughing

Laughing Спок, това не е нищо, само за заблуда е. Сетих се за него от един тест, дето го правих преди времеLaughing А сега сериозно, някой въпрос:
Има ли нещо в миналото, за което да съжаляваш и ако имаш възможността би ли върнала времето назад, за да го поправиш?

Хаха, значи ме тестваш ли?Оки, радвам се, че издържах Very Happy .
Ами искало ми се е безброй пъти да върна времето назад, да поправям какво ли не, дори и най-дребни неща, но сега мисля, че не ми се иска.Всички лоши неща, които са ми се случвали вече са минали, заличени и не бих искала отново да отварям стари рани, като се връщам към тях и се опитвам да ги поправям.Няма смисъл Rolling Eyes ...
Е, не бях честна докрай Laughing .Всъщност има едно единствено нещо, което бих искала да поправя, само едно...Скромна съм Cool .
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)   Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:) Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тааа... и аз да не отлагам повече представянето си:)
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Потребителска зона :: Представянията ТУК-
Идете на: