Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Вечер в кулата на Грифиндор

Go down 
+2
Lady
chiqui
6 posters
Иди на страница : Previous  1, 2, 3
АвторСъобщение
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 03, 2007 6:10 pm

Най-сетне събота!!!!!!!!!!!!!!!!!! Без часове и домашни (ммм, не може да се каже без домашни, защото аз още не съм си написала моите Rolling Eyes ), но днес ще се отдам само на мързел
*задава се Ууд*
Оливър:Никакво мързелуване, никаква почивка. Взимай си метлата и тръгвай към игрището. Днес времето е идеално за тренировка и няма да изпускаме нито един идеалине момент да се подготвим за мача със слидеринци. И намери Потър и му кажи и той да идва. Не мога да го намеря, сигурно пак е с Джини. Ще трябва да си поговоря с нея
Е, ще се видим след един час
*Оливър*: Какъв един час?! Ще свършим най-рано към 8h!
No Еми, тогава ще се видим на вечеря *тихо, за да не я чуе Оливър* освен ако не реши да не ни даде и да вечеряме Laughing Айде чао, до после
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 12:19 pm

Ура! Написах си домашните! Днес само ще мързелувам! Няма ме и тренировака Sleep Оооооооо, как ми се спи! Вчера Оливър ни сържа до 12h на игрището. Ма той май владее легилимантика, иначе как е разбрал, когато ви казах, че може да не ни даде и да вечеряме scratch Добре, че към дойде професор Макгонъгол да го спре, иначе можехме да си тренраме до сутринта. Добре го насоли, каза му, че ако още веднъж направи такова нещо, щяла да му вземе значката на капитан. Ама как саму му се караше, стана ми жал за него. Той май наистина иска да бием Слидерин, както и целия отбор, ама вече се е превърнал във фанатик на тема "Трябва да бием слидеринци на всяка цена"
Абе, хора, а с вас какво стана, не казвате нищо. Как мина вчера деня ви
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 2:09 pm

Ей, грифиндорците, къде се запиляхте?
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 2:31 pm

домашни,домашни..ужас направо....но сега пак сме тук..ама трябва а пиша домашното по трансфигурация... Crying or Very sad
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 6:23 pm

Ако искаш вземи моето да видиш, ако потрябва
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 04, 2007 6:56 pm

эдравейте! Доста съм оклюмала эаради домашното по вълшебство а и Хърмаяни я няма да ми даде да препиша.Доста ще мисля No
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 6:43 pm

Ей грифиндорци само аэ ли да пиша? Днес като по чудо не видях стария си поэнайник Снейп Very Happy .Но эатова пък срещнах Малфой в тоалетната на Стенещата Миртъл.Не мога да си обясня какво правеше там.После пък се натъкнах и на Трелони,която криеше нещо и доста лъхаше на ааа как беше онова?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 6:52 pm

Малфой ли, това ми е малко подозрително. Де да знам, може пък да са се залюбили с МиртълLaughing .Еми то аз денс имах със Снейп. Хахахаха не беше в особено добро настроение, защото не можа да се заяде нито с мен, нито с Хари, тъй като си имахме и домашни и отварите ни станаха перфектни (абе, добре че си одсказвахме, че иначе...) . Значи е верен слуха за Трелони, че се налива с готварско шери. Пък аз си мислех , че Рон ме бъзика. Еми, то и на нея не и е лесно след тая история с ЪмбриджEvil or Very Mad . Ех, да се залавям с домашните, че Оливър и днеска ни събира на тренировка,ама ако има нещо, казвайте!
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 6:40 pm

Ей, грифиндорците, къде зачезнахте тея дни? Няма ви никакви! Айде аз имам оправдание, че Оливър ни товареше с тренировки както и че трябваш да уча за контролните при Снейп, Макгонъгол и Флитуик. А вие с какво ще се оправдаетеLaughing . Айде няма повече да ви соляLaughing . Как мина седмицата ви, защото аз се чувствам размазана, но доволна от постигнатото. Да не забравя, натрих носа на СнейпTwisted Evil , на контролмото му имам И. Но това е и благодарение на Хърмито, че имаше нервите да учи с мен.
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 09, 2007 9:20 pm

ммм.добре,че свърши тази седмица най-сетне!ужассс...ама следващата ще е още по-зле...
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСъб Мар 10, 2007 3:00 pm

water_lily написа:
ммм.добре,че свърши тази седмица най-сетне!ужассс...ама следващата ще е още по-зле...

Защо? Какво има другата седмица?
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeНед Мар 11, 2007 10:42 pm

имам да изтърпявам наказание от Снейп..задето съм сложил повече жлъчка от броненосец в отварата си..и сега ще ..оххх,не ми се мисли...
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 4:01 pm

water_lily написа:
имам да изтърпявам наказание от Снейп..задето съм сложил повече жлъчка от броненосец в отварата си..и сега ще ..оххх,не ми се мисли...

Oле, наказание със Снейп!Това не е добре! Още имам лоши спомение от миналата година от наказанията с негоpale Ще ти стискам палци да мине добре и тоя с мазната коса да не се заяжда много с теб, ако не... ами ще поговоря с Фред и ДжорджTwisted Evil
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Мар 12, 2007 6:52 pm

аэ пък миналата седмица бях накаэана от тая подла элобарка Ъмбридж Mad .Щеше да ме накаэва да преписвам и дори иэвади някакво странно перо и ми го връчи.Добре че тогава ме спаси блъджара на Джордж.Винаги съм энаела колко добре се цели това момче...как иэтрешя стъклото от тоя блъджър Twisted Evil .Ъмбридж се паникьоса и не се сети эа прчката а пък аэ се въэполэвах и офейках Twisted Evil ..Но най-хубавото е че элобарката не спомена эа накаэанието ми повече Twisted Evil
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 16, 2007 7:57 pm

Много съжалявам, че не сме се засичали в общата стая, ама покрай тренировките, дето Оливър иска да правим всеки ден и уриците и свободното ми време отива на кино. Но нак-сетне е петък и учебния ден е свършилcheers Мале, покрай тази програма нямам време да върша пакости. Фред и Фжордж няма да са много доволни от товаRolling Eyes Мухахахах, в последно време Снейп не се е заяждал с мен, поради простата причина, че всичко ми става перфектно и не му давам възможност да си отвори мазната уста.
Хм, мен обвоняваха, че не сте ме засичали в кулата, ма каот гледам и вие не се мяркате много многоWink Как мина при вас седмицата?
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПет Мар 16, 2007 10:18 pm

не мога да раэбера ама днес ми е ужасен ден и не ми се раэкаэва Sad Sad Sad
Върнете се в началото Go down
^PetI^
Отличник
Отличник
^PetI^


Брой мнения : 57
Age : 30
Registration date : 07.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Мар 22, 2007 2:09 pm

Да и на мен Crying or Very sad ....
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 3:01 pm

ЭДР! Е вече съм по-добре(няма да споменавам че Снейп ми вгорчава живота No кога ли ще престане тоэи човек???? Mad )
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Мар 27, 2007 9:52 pm

оохх,най-накрая..още само 4 дни..мила ваканция...king
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСря Мар 28, 2007 4:17 pm

вече са 2 king king king cheers
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 6:36 pm

ейййййй хораааааааааааааааааааааааа къде се иэгубихте никакви ви няма във форума напоследък No scratch
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeПон Апр 02, 2007 9:47 pm

Това е заради Оливър. Той вече тотално е изкукал! Всеки ден тренировка до дупка! А и тея допълнителни часове при Снейп и Макгонъгол, за да мога да изпитите на май месец. Направо нямам думи! Почти никакво свободно време
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeВто Апр 03, 2007 4:47 pm

раэбирам те напълно No ужаааааааасноооо еееееееееее
Върнете се в началото Go down
.::К®Аs::.
Професор
Професор
.::К®Аs::.


Брой мнения : 186
Age : 30
Localisation : Нясякъди (дет падни)
Registration date : 19.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeСря Сеп 19, 2007 7:47 pm

Вие докато пасувате, ние в Слидерин ва псуваме Cool Шега бе - измисляме песнички за вас Very Happy
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitimeЧет Сеп 20, 2007 3:37 pm

Верно ли?
Мдааааа видждаме ние какво се готви срещу нас Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Вечер в кулата на Грифиндор   Вечер в кулата на Грифиндор - Page 3 Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Вечер в кулата на Грифиндор
Върнете се в началото 
Страница 3 от 3Иди на страница : Previous  1, 2, 3

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Хари Потър :: Кулата на Грифиндор-
Идете на: