Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Защо пък точно Джини?

Go down 
5 posters
АвторСъобщение
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitimeЧет Мар 01, 2007 3:35 pm

Как мислите..дали е просто случайност,че Луциус подхвърля дневника точно на нея?или...А не мислите ли,че Хари прекалено лесно победи базилиска?А как мислите-би ли се справил без Фоукс?А хърмаяни не се ли досети твърде късно,какво всъщност се крие в тръбите?А какво би станало,ако Хари и Рон не бяха последвали паяците..а ако колата не се беше появила?
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:07 pm

Ами, според мен си беше чиста случайност, че Луциус даде дневника на Джини. Но може би и не е чак толкова случайно от тази страна, че Роу може би е искала да наблегне на чувствата на Джини към Хари, които, както знаем добре, по-късно прерастват в нещо повече. Пък за това дали Хърми се сети късно, мисля, че момента си беше подходящ, защото книгата щеше да бъде още по-тънка, отколкото. Ами определено Хари не би се справил в Стаята на тайните без Фоукс. За мен феникса в този момент беше не само помощник, но и алегоричен символ на Надеждата: той донесе Разпределителната шапка на Хари, от която в последствие той извади меча на Грифиндор и уби базилиска. А за това дали го е убил прекалено лесно, няма никаква позиция, важното е, че Хари и Джини не умряха, тъй като, ако Хари беше умрял, сега нямаше да чакаме с нетърпение 5-я филм и 7-та книга
Върнете се в началото Go down
*:·•fairy girl:*:·•
Зам. Директор
Зам. Директор



Брой мнения : 345
Age : 30
Registration date : 18.02.2007

Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitimeПон Мар 05, 2007 7:45 pm

chiqui написа:
Ами, според мен си беше чиста случайност, че Луциус даде дневника на Джини. Но може би и не е чак толкова случайно от тази страна, че Роу може би е искала да наблегне на чувствата на Джини към Хари, които, както знаем добре, по-късно прерастват в нещо повече. Пък за това дали Хърми се сети късно, мисля, че момента си беше подходящ, защото книгата щеше да бъде още по-тънка, отколкото. Ами определено Хари не би се справил в Стаята на тайните без Фоукс. За мен феникса в този момент беше не само помощник, но и алегоричен символ на Надеждата: той донесе Разпределителната шапка на Хари, от която в последствие той извади меча на Грифиндор и уби базилиска. А за това дали го е убил прекалено лесно, няма никаква позиция, важното е, че Хари и Джини не умряха, тъй като, ако Хари беше умрял, сега нямаше да чакаме с нетърпение 5-я филм и 7-та книга
и аэ мисля така
Върнете се в началото Go down
Diggory_fen4e
Отличник
Отличник
Diggory_fen4e


Брой мнения : 119
Age : 30
Registration date : 23.02.2007

Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitimeВто Мар 13, 2007 12:16 am

water_lily написа:
Как мислите..дали е просто случайност,че Луциус подхвърля дневника точно на нея?или...А не мислите ли,че Хари прекалено лесно победи базилиска?А как мислите-би ли се справил без Фоукс?А хърмаяни не се ли досети твърде късно,какво всъщност се крие в тръбите?А какво би станало,ако Хари и Рон не бяха последвали паяците..а ако колата не се беше появила?
Мисля,че не е случайно,все пак по-нататъка те стават гаджета. Ама Малфой не го е знаел. Хари победи базилиска...хмм...лесно? не бих казала. Не би се справил без Дъмбълдор,защото той прати Фоукс.
Хърмаяни...дори и да се е досетила по-рано,какво можеха да направят?
Ако Хари и Рон не бяха последвали паяците нямаше да се наложи колата да ги спасява.
Върнете се в началото Go down
http://filmsandmusics.free.bg/cgi-php/phpbb2/index.php
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitimeЧет Май 24, 2007 1:40 pm

Ами да случайност,защото той просто иска вече да се оттърве от този дневник и го подхвърля на Джини.Може да се поспори за базилиска,но не беше прекалено лесно според мен,а и фоукс му помогна и мисля,че Хари нямаше да се справи без него.Хърмаяни явно се досети точно на време,щом Хари успя да спаси Джини и да убие базилиска,а ако Хари и Рон не бяха последвали паяците нямаше да има нужда колата да се появява,а ако ги бяха последвали и колата не беше дошла,най-вероятно щяха да ги изядат.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Защо пък точно Джини? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Защо пък точно Джини?   Защо пък точно Джини? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Защо пък точно Джини?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Книгите :: Хари Потър и Стаята на тайнаите-
Идете на: