Добре дошли!!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Добре дошли!!!

Форум за истинските фенове на Хари Потър
 
ИндексТърсенеПоследни снимкиРегистрирайте сеВход

 

 Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?

Go down 
+8
^PetI^
vikoch
cukamoto
AGENTA
Grace Of Baal
~mistery~
Lady
kotkaa
12 posters
АвторСъобщение
kotkaa
Префект
Префект
kotkaa


Брой мнения : 49
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 4:34 pm

Спомняте ли си от кой разбрахте какво направихте решихте да не и обръщате внимание ли?
Върнете се в началото Go down
Lady
Admin
Lady


Брой мнения : 576
Localisation : where the wild roses grow
Registration date : 31.01.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 4:37 pm

Аз разбрах от медиите-то постоянно се шумеше за книгата!от къде другаде-Роу да ми прати ЛС ли?
Върнете се в началото Go down
kotkaa
Префект
Префект
kotkaa


Брой мнения : 49
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 4:39 pm

Ами аз разбрах от една приятелка и първата ми реакция беше,че е досадна книга и няма да я прочета!
Върнете се в началото Go down
~mistery~
Admin
~mistery~


Брой мнения : 755
Age : 30
Registration date : 30.01.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 4:53 pm

Аз бях на осем, изобщо не си спомням...Neutral
Върнете се в началото Go down
Grace Of Baal
Мъгъл
Мъгъл



Брой мнения : 3
Registration date : 01.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 6:51 pm

Имах пари и желание за харченето им..
Върнете се в началото Go down
AGENTA
Професор
Професор
AGENTA


Брой мнения : 161
Age : 33
Localisation : 4ти километър
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 8:08 pm

Майка ми я купи за себе си и аз гледам,некъв мизерник на метла и си казва-е тва е тъпо,чак след 1вия филм ми хареса
Върнете се в началото Go down
http://deatheaters.forumup.com/
cukamoto
Префект
Префект
cukamoto


Брой мнения : 44
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 8:31 pm

harry potter o harry potter kogato razbrah za tezi knigi be6e prevedena pyrvata 4ast bqh mai 2 klas zapo4nah no togava q zahvyrlih i knigata samo sybira6e prah v 6 klas bqh gledal filmite no edin priqtel golqm HP maniak mi dade knigata HP i ordena na feniksa togava bqh pogylnat pribirah se ot u4ili6te i sqdah da 4eta daje kakvo u4ili6te v prodaljenie na 5 dni mmoq svqt be6e toploto leglo i debelata kniga ne misleh za ni6to drugo i kogato uni6tojih tazi peta 4ast na petiq den izvadih pra6nata HP i filosofskiq kamak i za po4nah neq posle drugata i tn sega syrceto mi tupti za tazi sedma kniga kadeto rouling sym siguren 6te nadmine sebe si blagodarq za vnimanieto

Пиши на кирилица ,ако обичаш!
water_lily
Върнете се в началото Go down
vikoch
Професор
Професор
vikoch


Брой мнения : 204
Age : 32
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 04, 2007 10:52 pm

Ми аз бях малък и не си спомням много добре,но си спомням,че един приятел ми каза,че е хубава и аз я взех от него да я прочета и от там се запалих.
Върнете се в началото Go down
^PetI^
Отличник
Отличник
^PetI^


Брой мнения : 57
Age : 30
Registration date : 07.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeСря Фев 07, 2007 11:10 pm

В началото си помислих "Голямя тъпотия" ама когато гледах филма всичко се промени...
Върнете се в началото Go down
chiqui
Началник на служба Аврори
Началник на служба Аврори
chiqui


Брой мнения : 584
Age : 33
Registration date : 06.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 11, 2007 1:42 pm

Аз разбрах от една приятелка.Когато излязоха първите две книги, тя постоянно ми досаждаше колко страхотен е Хари Потър.Един ден на мен ми писна и й казах да ми ги донесе да видя дали наистина е толкова велика тази книга.Ами, оказа се, че наистина е СТРАХОТНА. После ми подариха за Коледа третата, а първите две си ги купих от спестяванията си.
Върнете се в началото Go down
JINNY_WEASLEY
Професор
Професор
JINNY_WEASLEY


Брой мнения : 180
Registration date : 03.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeПет Фев 23, 2007 8:01 pm

И аз разбрах от приятелка.В друга тема май го писах точно как и да не се повтарямVery Happy .Но се чудех по какво са луднали всички толкова и реших сама да проверя.
Върнете се в началото Go down
McGrady
Отличник
Отличник
McGrady


Брой мнения : 86
Age : 32
Registration date : 24.02.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Фев 25, 2007 1:58 pm

ами бях втори клас и един приятел имаше парвите 3 книги и постоянно говореше колко велики били и ние с брат му все му се смеехме че чете ХП обаче не беше само той. И други мои приятели четяха и аз също реших да ги прочета. И след като прочетох и 6та книга реших да си ги купя Smile
Върнете се в началото Go down
Harry
Ученик
Ученик



Брой мнения : 16
Registration date : 08.09.2007

Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitimeНед Сеп 09, 2007 11:17 am

Когато бях в център видях е 3книги и реших,че на всяка цена ще ги взема.Взех пари от нашите и ги купих-аже ми ги дадоха на намаление.В момента имам 5 от 6книги без петата част,но майка ми каза,че ще я вземе другаа седмица.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?   Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП? Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Как разбрахте и реагирахте на новината,че има книга ХП?
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
Добре дошли!!! :: Потребителска зона :: Как станахте ХП фенове-
Идете на: